Impressium

Portali “Media Independent” është themeluar në vitin 2023 nga gazetari Leon Mollaj, me përvojë rreth 30 vjeçare në mediat  Shqipëtare dhe të rajonit, i cili vepron dhe jeton në Francë.

Qëllimi i themelimit të portalit është ofrimi i alternativës në marrjen e informatave në mënyrë profesionale dhe në kohë sa më të shpejtë. Media Shqiptare në Francë.

Portali është i regjistruar në Francë dhe ka këtë numër të biznesit: 919 287 938

Materialet dhe informacionet në “Media Independent” nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?